Toros, 78128. Sk. No:4, 01170 Çukurova/Adana info@adanaevdenevenakliyati.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Size Yeni Adana Nakliyat firmamız hakkında bilgi vermek istiyorum. 2000 yılında kurulduğumuzdan bu yana, nakliyat sektöründe Adana ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firmamızda bulunan 3 adet kapalı kasa kamyon ve bir adet mobil asansör ile şehirler arası nakliyat, Adana nakliyat, Adana evden eve nakliyat ve Adana asansörlü taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Amacımız, müşterilerimizin eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşımak ve memnuniyetlerini sağlamaktır.

Ayrıca, Adana'nın Toros Mahallesi'nde bulunan ofisimizde müşterilerimizi ağırlıyoruz. Burada, siz değerli müşterilerimize hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz ve sorularınıza cevap veriyoruz. Bizim için en önemli şey, sizin memnuniyetinizdir.

Eşyalarınızı güvenle taşımak ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırmak için Yeni Adana Nakliyat olarak en iyi ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetlerimizle, müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz ve her geçen gün daha fazla kişinin tercihi oluyoruz.

Bizimle çalıştığınızda, eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimizdir. Nakliyat hizmetlerinde kalite ve güvenilirlik arayan herkesi Yeni Adana Nakliyat'a bekliyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşıtmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla, Ercan Erdoğan"